سریال سکوت

توضیحات: سریال سکوت در 5 دی وی دی با زیرنویس فارسی نسخه خانگی

https://astan.files.wordpress.com/2010/09/dsdcxv.jpeghttps://astan.files.wordpress.com/2010/09/erer4545.jpeghttps://astan.files.wordpress.com/2010/09/erertt.jpeghttps://astan.files.wordpress.com/2010/09/we45trgf.jpeghttps://astan.files.wordpress.com/2010/09/3ewrrert.jpeg

سریال سکوت

سريال سکوت يکي از تاثرگذار ترين سريال هاي کره اي با بازي بازيگر مشهور پارک يون هي ( يونسنگ در جواهري در قصر ) مي باشد .
داستان در باره دختري زيبا به نام ژوشن ( با بازي يونسنگ ) هست که بر اثر تصادف حنجره اش آسيب مي بيند و صدايش را از دست مي دهد . زماني را که او در بيمارستان سپري مي کند پسري به نام کي ويا که بر اثر شکستگي پا آنجاست با او آشنا مي شود و پس از مدتي عاشق يکديگر مي شوند . آنها در ديوار بيمارستان نامه هايي مي گذارند و قول مي دهند که دوباره در سال 2006 همديگر را آنجا ملاقات کنند . تا اينجا همه چيز خوب پيش مي رود به جز اينکه کي ويا نمي داند که ژوشن صدايش را از دست داده است و به همين خاطر شماره تلفن اش را به او مي دهد تا دوباره با او صحبت کند ولي ….

براي رسيدن به ژوشن بايد بيشتر انتظار بکشد و کي ويا که نمي تواند تحمل کند زودتر به محل مقرر سر مي زند و از رازي ديگر شگفت زده مي شود . ژوشن عشق دوران کودکي اوست ….
https://astan.files.wordpress.com/2010/05/iuyurt.jpg

اين سريال سرشار از حس زندگي و عشق است . و جالب اينجاست که با يانکه 2 سال از زمان پخش اين درام عاشقانه در کشور کره مي گذرد هنوز هم در ليست 5 سريال پرطرفدار کره اي اي قرار دارد و اين خود نشان دهنده محبوبيت اين سريال در بين آسيايي هاست .
… توضیحات بیشتر و خرید

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: